Forum AntyMafii

We will win!!!


#1 2012-12-15 22:09:55

Fatal1ty

Miasto Must Win!

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 41
Punktów :   

Trzeci lincz

-||-


We will win!!!

Offline

 

#2 2012-12-16 17:37:46

Fatal1ty

Miasto Must Win!

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 41
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

@up
W kogo bijemy?
Z góry sorry, że nie głosowałem na Sojlex'a, ale Jego 'przedśmiertna' wypowiedź lekko mnie zbiła z tropu.
Z cichaczy zastanawia mnie FM i Wav. FM, bo strasznie się w tej Edycji uaktywnił (jak na Niego), a najczęściej zwiastuje to jakąś rolę (choć niekoniecznie mafijną), a Wav'a, bo wręcz przeciwnie.
Z graczy bardziej aktywnych- Fast. Jego nieustanny trolling tylko wprowadza chaos. Niby gra jak Fast..., ale czy nie za bardzo? W końcu, byłaby to idealna przykrywka dla mafii. Gdyby nie to, że jest duże prawdopodobieństwo niewielkiego marginesu błędu, zabiłbym Go dla przeczyszczenia atmosfery. Poważnie ;]


We will win!!!

Offline

 

#3 2012-12-16 18:01:58

Naczelny reformator

Miasto Must Win!

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 28
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Ogólnie to jesteśmy w ciemniej dupie bo:
1. Tożsamość trupów nie jest ujawniana i nie ma kto tego sprawdzić.
2. Mała aktywność, gra siadła po prostu.
3. Mój los jest przesądzony

Generalnie to mafii na rękę jest taka sytuacja. Przede wszystkim chcą, by miasto się na mnie rzuciło (stąd nie wybrali mnie podczas dwóch remisów). Na bank któryś z mafiozów musi forsować w postach głosowanie na mnie. Robią to dwie osoby: Belegor i Forumowa Mafia właśnie. Ten ostatni post Forumowej Mafii mnie bardzo zastanawia:

Forumowa Mafia napisał:

A ja tam dalej jestem za Niedzielem. Jak juz Belegor pisal to jest jedyny rozsadne wytlumaczenie pozostawienia go przy zyciu. I nie myslmy, ze mafia myslala tak jak my wiec zrobila inaczej. Pomyslcie, MG spozniony, czasu malo. Krotka pilka: Nikt czy Niedziel. 90% graczy wybraloby Niedziela. Sorry ale taka jest statystyka.
Konsekwentnie Niedziel. Nie naganiam jednak do linczu na nim, bo widze ze macie inne tropy. W takim razie obgadamy to jutro, ale zeby nie bylo ze nie jestem goloslowny lincz na niego.

Klasyczne "atakuję i się wycofuję żeby na mnie nie było."


Miasto forever
http://www.imgnook.com/b5CMYo.gif

Offline

 

#4 2012-12-16 18:46:33

Fatal1ty

Miasto Must Win!

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 41
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Skrobnę dziś coś na FM.
Ogólnie to pocieszam się faktem, że mafia musiała by być naprawdę b. słaba, żeby przegrać Edycję, w której tożsamość trupów nie jest ujawniana.
Ehh, kolejnym MG jest Fenir. Jak mi wyskoczy z czymś takim, to nie gram. Seriously.


We will win!!!

Offline

 

#5 2012-12-16 22:00:13

Fatal1ty

Miasto Must Win!

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 41
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

No i crap.
Dobra, czas ogarnąć to wszystko, bo robi się nieciekawie.


We will win!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wild-west.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.katsumi.pun.pl www.dasta.pun.pl www.muonline.pun.pl